گروه فنی مهندسی صنعت پیشرو سلمان با بیش از ۳۵ سال تجربه در خصوص تولید ، تعمیر و توزیع الکتروموتور ، گیربکس و لوازم تاورکرین و آسانسورهای کارگاهی به هدف قرار دادن کیفیت مطلوب ، گامی در جهت تولید و توزیع برداشته و هم اکنون بیش از ۹۵% الکتروموتور ،گیربکس و لوازم تاورکرین و آسانسور کارگاهی کشور ومنطقه را تولید و عرضه می نماید.
این مجموعه قادر به سیم پیچی و سرویس الکتروموتورهای تاورکرین ، آسانسورکارگاهی ، بچینگ ، ژنراتور و غیره و همچنین سرویس و تعویض قطعات گیربکس تاورکرین و آسانسورکارگاهی می باشد.
لازم به ذکر است این مجموعه اولین و بزرگترین تولید کننده و تعمییر کننده لوازم تاورکرین و آسانسورهای کارگاهی می باشد.
راهی که طی شده در شرایطی صورت پذیرفته است که منابع اطلاعاتی ، دانش فنی و تکنولوژی در ایران زمینه بسیار محدود بوده است .
امید با اختیار قراردادن این مجموعه به عنوان یک مرجع مفید به وظایف خود عمل کرده باشیم.
تهیه این مجموعه با انگیزه آشنایی بیشتر صاحبان و مدیران پروژه های ساختمانیی اععم از شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی با محصولات متنوع این گروه صنعتی و اطلاع بیشتر در انتخاب محصول درخواستی انجام می گردید.
البته لازم به ذکر است که به دلیل تنوع محصولات در قطعات تولیدی و محصولات سایر کمپانی های بزرگ ، ما فقط به نمایش چند سرفصل در این مجموعه اکتفا کردیم.
در صورت لزوم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن های این مجموعه تماس حاصل نمایید تا تکنیسین های این شرکت با دانش فنی خود ، بهترین راه برای رسیدن به هدف نهایی شما را پیش رویتان قرار بدهند.
به امید آنکه بتوانیم سهمی هرچند کوچک در راه شکوفایی جامعه صنعتی ایران داشته باشیم.
سلمان علیمردانی
مدیر عامل